Izglītība

viele bemalte bunte KinderhändeMēs esam dažādi un tas ir tik interesanti!

Vēl interesantāk – ja savu dažādību un radošumu izmantojam un rādām citiem.

Rosīties pašai un rosināt citus, tās ir lietas, kas man šķiet patiesi svarīgas. Tāpēc allaž esmu gatava dalīties savās zināšanās un pieredzē ar citiem, iedrošināt un palīdzēt.
Jau gadiem labprāt sadarbojos ar tiem, kuri grib augt un attīstīties.

growth1Tās ir gan ar skolas (runājot gan ar skolotājiem, gan skolēniem un viņu vecākiem), gan līdzdarbība dažādos ar radošumu un biznesa sākšanu saistītos projektos – no Ideju Kausa žūrijas un Mentoringa programmas saturiskās vadības līdz nodarbinātības uzsākšanas projektiem.

tipsLabprāt gan ar pedagogiem, gan jauniešiem runāju arī par veselības un optimālās fiziskās aktivitātes jautājumiem.  It kā jau mēs visi visu ko zinām, bet… Ja gribat koncentrētā un atraktīvā veidā saņemt jaunāko informāciju un iedrošinājumu rīcībai, tad ieskatieties sadaļā “Vesels un aktīvs“.

TriisKuukasViens no maniem mīļākajiem projektiem un nu jau apmeklēšanas vērtiem objektiem ir kafejnīca Trīs kūkas Līgatnē. Tās veidotājus Mareku un Noru pirms dažiem gadiem konsultēju projektā, kas palīdzēja bezdarbniekiem sākt savu biznesu, bet nu jau viņi paši kļuvuši par darba devējiem. Pagaršojiet arī jūs viņu kūkas vai vismaz pakārdiniet sevi ar Trim kūkām Facebookā!

Tālāk var gūt videoieskatu vienā no manām skolotājiem domātajām lekcijām. Tas ir no Sorosa fonda organizēta pasākuma, kura noslēguma noslēgumā (dienas beigās, kad dalībnieki jau bija noguruši un visi laika grafiki pārsniegti) es runāju par tēmu: Rosīties-rosināt-saņemties-uzņemties – 4 svarīgie veiksminieka balsti.

2010.gadā pēc manas iniciatīvas augstskolā Turība notika manu publisko lekciju cikls, lūk, mazs ieskats tajā:

question markKā redzat – allaž esmu gatava dalīties un, ja vajadzēs, vēl kādu vērtīgu tēmu apdomāt un ar to par citiem runāt. Meklējiet mani rokā, ja jums ir kāda ideja vai vajadzība!

Var izmantot kontaktformu tepat lejāk vai rakstīt uz e-pastu: ieva@kalveskonsultacijas.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *