Organizāciju vadība

BusinessMums katram ir savs ceļš dzīvē un viss notiek “pareizajā secībā”. Manā gadījumā vispirms bija praktiskā darba pieredze, pēc tam – labas izglītības ieguve un iespēja periodiski “izbāzt degunu” arī ārpus Latvijas. Gan iespēja mācīties norvēģu profesoru vadībā, gan 8 mēneši ASV un regulāras vizītes dažādās valstīs (Zviedrijā, Vācijā, Moldovā un periodiska atgriešanās ASV) kopā ar nevaldāmu zinātkāri un aktīvu IT iespēju izmantošanu manu piedāvājumu klientiem ir izveidojušas visai plašu un unikālu.

Jomas, kurās konsultēju organizācijas ir:

  • stratēģiskā un mainības vadība, palīdzība stratēģisko dokumentu izstrādē
  • līdzsvarota vadība, līdzsvarotās vadības kartes izstrāde
  • organizāciju struktūras, darba organizācijas un efektivitātes jautājumi, LEAN pieeja
  • problēmas un to risināšana, sistēmiskā domāšana
  • attālinātais darbs – ieguvumi un izaicinājumi
  • darba vide un ergonomika, no tām izrietošie darbinieku motivācijas jautājumi
  • stress, izdegšana un profesionālā deformācija – kā atpazīt un mazināt to ietekmi
  • vara un komunikācija organizācijas iekšienē
  • dažādi dokumentēšanas aspekti (par tiem vairāk skatīt speciālajā sadaļā)

Ieskatieties arī manas mājas lapas sadaļā Drošs un efektīvs!

twitter biznProtams, ja vajadzīgs mans padoms, meklējiet mani rokā (kontaktforma un e-pasta adrese ir lapas apakšdaļā), taču ikdienā būt formā palīdzēs sekošana manam Twitter kontam @IevaKalve, kurā retvītoju aktuālo un interesanto informāciju no visas pasaules (pārsvarā angļu valodā).

Kam esmu devusi padomus? Visdažādākā tipa un lieluma organizācijām. Lūk, neliels ieskats: Finanšu, Zemkopības un Veselības ministrijas; Zāļu valsts aģentūra un Latvijas Valsts ceļi, Lauku attīstības un Augu aizsardzības dienesti, Veselības inspekcija un Tiesnešu mācību centrs; dažādu pilsētu un novadu izglītības, kultūras, sociālie, izglītības un citi darbinieki; SEB banka, Klondaika, New Rosme, Sinhro, Silja, Grindex, Spilva, Sportland, Signum u.c.

APVvaaksSASP

Īpašais darbs – 2005.gadā izdotā grāmata Apseglot pārmaiņu vējus. Stratēģiskā un pārmaiņu vadība – aktuāla joprojām, izdevējs: Biznesa augstskolas Turība izdevniecība.

Noderēs ikvienam, ne tikai studentiem, jo tajā ir gan “klasiskais” stratēģiskās vadības saturs, gan informācija par mainības būtību un cilvēka lomu un sajūtām šajos procesos.

Ir arī virkne dažādu mazāku publikāciju, tās skatīt CV sadaļā.

question mark

Ja varu būt noderīga vai radies kāds jautājums – dariet to man zināmu izmantojot kontaktformu tepat lejāk vai rakstiet uz e-pastu: ieva@kalveskonsultacijas.lv.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *