TrūAge

tired office workerDarbs birojā it kā nav īpaši smags vai kaitīgs, bet tas nenozīmē, ka allaž jūtamies labi un neslimojam. Kāpēc vieniem slimības “ķeras” klāt, bet citiem nē?

sportsSaka, ka mūsdienu cilvēkam trūkstot fizisko aktivitāšu – tas esot viens no neveselības iemesliem.

Jā, tā ir. Bet ir arī otra puse – gan profesionālie, gan (vēl jo biežāk!) amatiersportisti pamanās darīt pāri veselībai. Kā atrast robežu?
TruAge Scanner 1Abos (un arī daudzos citos) gadījumos labs palīgs ir TrūAge skenēšana. Tā ir nesāpīga un nekaitīga, nepieciešamas vien 18 sekundes, lai noskaidrotu Jūsu organisma patieso “noskrējienu”. Un tad jau varēs padomāt, ko un kā darīt (varu palīdzēt ar padomu).

Periodiska TrūAge skenēšana ir ieteicama ikvienam, bet īpaši noderīga tā ir:

  • organizācijām atlasot darbiniekus augsta līmeņa un atbildības pozīcijām;
  • analizējot slimības lapu ņemšanas biežumu un būtību;
  • profesionāliem sportistiem un komandām – mērot gan sākotnējo veselības līmeni, gan operatīvo (pirms un pēc slodzes), gan fiksējot izmaiņu dinamiku un plānojot slodzi;
  • amatiersportistiem – lai saprastu, vai ar sportošanu nedarām sev pāri, vai trenējamies un uzkrājam spēkus jeb tērējam resursus.

question markOrganizācijām, sporta komandām un sporta klubiem ir izstrādāts īpašs sadarbības piedāvājums.

Jautājiet zvanot Ievai 2946 2627 vai rakstot uz e-pastu: ieva@kalveskonsultacijas.lv

Kas ir AGE? Saite aizvedīs uz divarpus minūšu video angliski. Ja vēlaties vairāk informācijas, var ieskatīties arī speciālajās lapās:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *