Jaunumi

TrūAge skenēšana

TruAge scannerKāpēc daži jūtas noguruši, bet citi mūžam jauni? Pases vecums der statistikai, bet ne pašsajūtas mērīšanai un sevis saprašanai. Te labāks palīgs būs TrūAge skenēšana. Tas nav sāpīgi, 18 sekundēs iegūstams rezultāts – skaitlis, kas rāda organisma patieso “noskrējienu”. Tāds aparāts Baltijā ir tikai viens – man un iespēja vairāk uzzināt par veselību noderēs ikvienam. Vairāk par TrūAge skenēšanu var lasīt speciālajās lapās:

UZMANĪBU organizāciju, sporta komandu un sporta klubu pārstāvjiem! Speciāli  jums ir sagatavots īpašs piedāvājums! Jautājiet Ievai zvanot 29462627 vai e-pastā: ieva@kalveskonsultacijas.lv.


 

Laba ziņa iHerb lietotājiem

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-3d-man-euro-dollar-symbol-image18735165Kopš 2014.gada 29.jūlija iHerb pircēji var izvēlēties kurā valūtā maksāt par pirkumu – vai dolāros, kā bija ierasts, vai eiro.

Maksājums eiro būs ērts tiem, kuru maksājumu karšu valūta arī ir eiro – nav jāmaksā bankai par valūtas konvertāciju. Sīkums, bet patīkami. 🙂

Lai izmantotu šo iespēju, jāizmanto eiro domātā iHerb mājas lapas versija: http://eu.iherb.com.

Kā tas strādā? Pamatlapā viss ir tāpat kā bija un cenas dolāros, taču tiklīdz prece tiek ielikta grozā, tajā visas cenas ir eiro valūtā.

Vairāk informācijas par iHerb – speciālajā sadaļā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *