Jaunumi

 

Uzmanību iHerb cienītāji! Kopš 2021.gada 1.jūlija par VISIEM sūtījumiem no “trešajām valstīm” (ieskaitot ASV), saņemot ir jāsamaksā PNV 21% apmērā (gan no pasūtījuma pilnās summas, gan arī sūtīšanas maksas) un gadījumos, ja sūtījuma summa pārsniedz 150 eiro – arī muitas nodoklis. Lūdzu rēķinieties ar to, veicot pasūtījumus.

Taču visas ziņas nav tikai sliktas vien. Vairs nav jāskatās, lai pasūtījuma summa nepārsniegtu 22 eiro (agrāk PVN bija jāmaksā to pārsniedzot) un tas nozīmē, ka taisot lielākas summas pasūtījumus ir iespēja tikt pie mazākām piegādes izmaksām vai vispār bezmaksas piegādes! – papētiet piegādes info iHerb mājaslapā.

Laba ziņa iHerb lietotājiem

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-3d-man-euro-dollar-symbol-image18735165Kopš 2014.gada 29.jūlija iHerb pircēji var izvēlēties kurā valūtā maksāt par pirkumu – vai dolāros, kā bija ierasts, vai eiro.

Maksājums eiro būs ērts tiem, kuru maksājumu karšu valūta arī ir eiro – nav jāmaksā bankai par valūtas konvertāciju. Sīkums, bet patīkami. 🙂

Lai izmantotu šo iespēju, jāizmanto eiro domātā iHerb mājas lapas versija: http://eu.iherb.com.

Kā tas strādā? Pamatlapā viss ir tāpat kā bija un cenas dolāros, taču tiklīdz prece tiek ielikta grozā, tajā visas cenas ir eiro valūtā.

Vairāk informācijas par iHerb – speciālajā sadaļā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *