Labais internetveikals iHerb

 

 

iHerbJau gadiem labprāt izmantoju ASV bāzēto internetveikalu iHerb, jo tas piedāvā gan lieliskus produktus, gan izcilas cenas, gan zemas piegādes maksas, ja prot pareizi izmantot iespējas.

Īsumā var teikt tā: iHerb ir visi tie ar veselību saistītie produkti un preces, ko reklamē Latvijā, tikai augstākā kvalitātē un par būtiski zemākām cenām, kā arī tie, kuru Latvijā vēl nav. 🙂

KO ĪSTI TUR VAR NOPIRKT?

 • Tā ir mājas lapa, kas piedāvā vairāk kā 35 tūkstošus dažādu produktu ar akcentu uz dabiskumu un ekoloģiskumu.

iherb augsa

 • Lietotāju ērtībai tie sadalīti kategorijās:  bērnu preces, uztura bagātinātāji u.tml., skaistumam, garšvielas un pārtika (nē, svaigie produkti, kā piens, maize un augļi tur nav, ir tā sauktie grocery produkti: tējas, kafijas, cepumi, šokolādes, milti…) un vēl viss kas – jāskatās pašiem.

iherb produkti

savingsKĀPĒC iHerb? EKONOMISKIE IEMESLI:

 • iHerb sūta preces uz 150 valstīm, to skaitā arī uz Latviju. Tiesa gan – pašiem saņemot būs jāmaksā PVN (sk.info Jaunumu sadaļā);

shipping

 •  jārēķinās gan, ka lētas paciņas ceļo lēni – orientējoši ap 1 mēnesi, svētku laikos arī ilgāk. Nekāda apdrošināšana šajā cenā nav ietverta, bet es izmantoju iHerb jau gadiem un ne reizi nekas ceļā nav pazudis;

procenti

 • ja iHerb ieteiksiet arī citiem, tad iHerb jums piešķirs mazas papildu atlaidītes nākamajiem pirkumiem. Lai tas notiktu, jums pašam ir jāreģistrējas iHerb sistēmā un tas jādara arī jūsu ieteiktajam interesentam;
 • reģistrācija (protams, bezmaksas un nekādus pienākumus neuzliekoša) piedāvā tādu jauku ērtību, ka turpmākajos pasūtījumos jūsu dati jau būs saglabāti sistēmā un nevajadzēs katru reizi no jauna rakstīt adresi, maksājumu kartes datus u.tml. Sīkums, bet patīkami;
 • es pati iHerb lietoju angliskajā versijā (un tajā arī tālākie “citāti”), taču informācija (ne detalizētie produktu apraksti) ir pieejama arī krieviski – lapas augšējā kreisajā pusē izvēloties valodu.

iHerb LIETOŠANAS SĀKŠANA – pirmais pirkums:

register nowViss sākas ar reģistrāciju/konta izveidošanu. Mājas lapā www.iHerb.com jādodas uz sadaļu My account:

 • izvēloties Create an Account – izveidot jaunu lietotāja kontu un jāaizpilda nepieciešamā informācija par sevi, piegādes adresi un (tagad vai kad būs jāveic pasūtījuma apmaksa) maksājumu karti.
 • Konta izveidošana nākamajās reizēs atbrīvos no šīs informācijas atkārtotas ievadīšanas, tad būs tikai “jāielogojas” savā kontā.
 • Protams, būs jāizveido arī parole (un tā turpmāk jāizmanto, tālab drošības pēc kaut kur piefiksējiet).
 • Norādiet arī savu e-pasta adresi – uz to iHerb sūtīs gan pasūtījumu apstiprinājumus, gan informāciju par akcijām, kas parasti ir pat ĻOTI izdevīgas.

Kad reģistrācija ir paveikta, jādodas iepirkties – jāliek izvēlētās preces grozā. Manus iecienītos un pārbaudītos pirkumus var paskatīties izmantojot papildlapas, kur produktus saliku pa grupām: bērniem, pārtika, mājai, uztura bagātinātāji.

ShoppingCartKad iepirkumu grozā esat salikuši visu nepieciešamo, vēlreiz pārbaudiet pirkuma summu (iesaku nepārsniegt 22 eiro) un svaru (1,8 kg) – jo tikai tad sanāks patiesi lētais pirkums.

Ja vajadzība ir sakrājusies lielāka, iesaku taisīt vairākus pasūtījumus. Mans “rekords” ir bijis pat 6 pasūtījumu taisīšana izdevīga piedāvājumu reizē, jo tad nevienam no tiem nav ne vērtības, ne svara pārsniegums un 6 reizes pa dažiem dolāriem (vai eiro pēc kursa) sūtīšanai vienalga ir mazāk nekā vislētākais kurjerpasta piedāvājums (kur turklāt būtu jāmaksā arī PVN ).

Kad ir tikts līdz pirkuma apmaksai, jāizmanto iHerb piedāvātā iespēja saņemt 5 dolāru atlaidi PIRMAJAM pirkumam šajā vietnē. Kas jādara?

 • coupon codePārskatot pasūtījumu ir redzama gan katras preces cena, gan to kopējā summa (Subtotal),  gan sūtīšanas izmaksas (Shipping).
 • Tad ir lodziņš pie kura rakstīts Apply coupon code.
 • Tajā jāieraksta EVA089 (tas ir man piešķirtais kods ar kuru es palīdzu citiem tikt pie šīs atlaides) un jūs redzēsiet, ka kopējā maksājamā summa (Order Total) samazināsies par 5 dolāriem.

rewardsJā, nākamajiem pirkumiem šo atlaidi jūs vairs izmantot nevarēsiet (taču būs citas labas lietas, lasiet tālāk), bet reģistrējoties arī jūs saņemsiet savu kodu, kuru, savukārt, varēsiet dot sev pazīstamiem cilvēkiem un viņi to varēs izmantot savam pirmajam pirkumam. Jūsu kupona kodu var izmantot neierobežots cilvēku skaits, bet – katrs tikai vienu reizi. Vairāk informācijas par to, kā šī sistēma darbojas ir pieejama iHerb sadaļā Rewards.

Par pasūtījumu var maksāt ar visām bankas kartēm, kas derīgas pirkumiem internetā.

iHerb TĀLĀKĀ LIETOŠANA (ne pirmā reize):

iHerb rewards izveelneKad vēlaties atkal veikt pasūtījumu, jāsāk ar sadaļu My account iHerb mājas lapas augšpusē un “ielogošanos” jeb pierakstīšanos lapā. Tad sistēma jūs atpazīs un ne vien neprasīs no jauna rakstīt adresi un maksāšanas kartes informāciju, kad noformēsit pasūtījumu, bet arī piedāvās šeit redzamo izvēlni, kurā var gan papildināt, gan pārbaudīt dažādu informāciju.

Ļoti ērti ir tas, ka My account sadaļā var ievadīt vairākas maksājumu kartes (sadaļa Credit cards) un piegādes adreses (sadaļa Address Book), katrā konkrētā gadījumā izvēloties tajā reizē izmantojamo – tas ir ērti. Tur redzami arī visi jūsu iepriekš veiktie pasūtījumi (sadaļa Order History).

Ja vēlaties vēlreiz pasūtīt jau iepriekš izvēlētus produktus, izmantojama sadaļa Re-Order vai Quick Shop.

Ja kādi produkti kādā brīdī nav uz vietas, tos var pievienot Wish List un tad tie jebkurā brīdī būs apskatāmi attiecīgajā sadaļā kā arī, tad, kad tie atkal būs pieejami, jūs saņemsiet e-pastu no iHerb.

Ja savu iHerb kupona kodu esat iedevuši citiem, tad sadaļā Rewards var redzēt, vai viņi to ir izmantojuši un nākamajā mēnesī vai tad, kad veiksiet kārtējo pasūtījumu, jūs saņemsiet atlaidi saviem pirkumiem, kas līdzvērtīga 4% no ar jūsu kuponu izdarītā pirkuma summas. Un tas notiks arī turpmāk ar visiem pirkumiem, ko izdarīs cilvēki, kas savu pirmo pirkumu izdarījuši norādot jūsu kupona kodu.

IZDEVĪGO PIRKUMU ATRAŠANAS VILTĪBAS:

 • iHerb lapas augšas vidū – ir sadaļa Specials, kurā pieejami speciālie (nedēļas – mainās trešdienās, vai citi) piedāvājumi. Parasti tiek piedāvāta papildu atlaide (visbiežāk – 20%) no pamata cenas (tā parādās, kad preces saliktas grozā). Protams, tās ir īstas atlaides, nevis mākslīgas un pēc iepriekšēja cenu paaugstinājuma sekojošas, kā tas nereti gadās pie mums;
 • iHerb-Trialsvēl turpat ir sadaļa Trials – tajā ilgāku laiku (līdz tiek izpirktas) tiek piedāvātas preces par speciālām – izmēģinājuma cenām. Der periodiski ieskatīties arī te;
 • vēl augšpusē ir arī sadaļa Best Sellers, kurā pa kategorijām sakārtoti tie produkti, kurus iHerb pircēji visvairāk iecienījuši. Sevišķi sākumā – apgūstot iHerb sortimentu, tur ieskatīties var būt noderīgi;
 • es periodiski ieskatos arī sadaļā New Products, lai redzētu, kas jauns.
 • Kārdinošais uzraksts Free Shipping for Orders ower $20 gan attiecas tikai uz ASV dzīvojošajiem. Bet piegādes cena 4 vai 6 dolāri uz Latviju arī ir lieliska, ja vien ievērojam svara un vērtības prasības, ko aprakstīju sākumā.

Mani pārbaudītie un iecienītie pirkumispeciālajā lapā. Bet viens ieteikums tomēr tepat. 🙂

iHerb magnifierTiem, kuri parastajos veikalos mokās, jo grib izlasīt produktu sastāvu, taču nevar, jo burtiņi par sīkiem, var noderēt iHerb pie Trials atrodamā kredītkartes izmēra lupa ar LED gaismiņu (Magnifier with LED Light) par 2 dolāriem. Izmēģiniet, kamēr šis piedāvājums ir spēkā!

 

Ja ir palikušas kādas neskaidrības vai vajadzīgs padoms, droši jautājiet! Izmantojiet kontaktformu tepat lejāk vai rakstiet uz e-pastu: ieva@kalveskonsultacijas.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *