Ievas iHerb favorīti – BĒRNIEM

Esmu ļoti bagāta – man ir gan mazmeitiņa, gan bariņš visādu citu “nelielu” radinieku un jūtos labi, ja varu viņiem uzdāvināt vai ieteikt ko patiešām labu. Te būs mani ieteikumi, kas var noderēt arī citiem.

munchkinJa runa ir par “mantām”, tad mans favorīts ir firma Munchkin un iHerb piedāvā plašu tās preču sortimentu par labām cenām – tās jāskatās pašiem, bet viss ir kvalitatīvs un bērniem piemērots.

munchkin1Labi, ka tur ir ne tikai spēļlietiņas, bet arī kvalitatīvas dažādu veidu pudelītes, krūzītes, bļodiņas ar piesūcekni (kas nevar apgāzties vai nokrist zemē), dažādas karotes un citi ēdamrīki, graužamie riņķi, vannas mantiņas un vēl virkne ļoti praktisku lietu.

Kā teikušas man pazīstamās mazo bērnu māmiņas – to, ko nupat sāk reklamēt un ļoti dārgi pārdot Latvijā, parasti iHerb var atrast gan lielākā izvēlē, gan augstākā kvalitātē un par ĻOTI labām cenām (pat ar sūtīšanu). Vienīgi jārēķinās ar to paciņas viena mēneša gaidīšanu.

iHerb babyPriekšstatam par iHerbā atrodamo, pielieku šo bildīti ar kategorijām. Bet, protams, var meklēt gan pēc zīmoliem, gan dažādiem atslēgvārdiem.

Veselam bērnam parasti vajag tikai vecāku mīlestību un pareizu uzturu, taču iHerb var palīdzēt brīžos, kad tomēr vajag ko vairāk, jo tiek piedāvāta virkne dažādu vitamīnu un tiem līdzīgo produktu “bērniem draudzīgā” formā – pētiet un meklējiet vajadzīgo.

Piemēram, Latvijā samērā bieži nepieciešamais D vitamīns ir pieejams dažādās koncentrācijās un formās.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *