Ievas iHerb favorīti – MĀJAS UN VEĻAS TĪRĪBAI UN KOPŠANAI

Tas, ar ko tīru māju un mazgāju veļu man ir bijis svarīgi jau sen. Pirmais mans atklājums pirms gandrīz 20 gadiem bija Amway (jā, atkal “amerikānis”, man kaut kā tā sanāk), bet nu jau esmu pārgājusi uz iHerb preču klāstu, jo piedāvājums ir plašāks un cenas labākas.

iHerb homeArī šajā grupā piedāvājums ir milzīgs. Iekopēju nelielu kategoriju izvēlni ieskatam, bet, ja atvērtu “view all“, tad būtu redzams vēl detalizētāk. Es iesaku sākumā nežēlot laiku un kārtīgi parakāties piedāvājumā, jo jums var būt nepieciešamas tādas lietas, kas man vēl nav ienākušas prātā. Tālāk uzrakstīšu par saviem favorītiem.

Charlies soapVeļas mazgāšana (laundry). Esmu izmēģinājusi vairākus labus iHerb pieejamos veļas pulverus, bet patlaban esmu apstājusies pie bildē redzamā Charlies Soap. Tas ir nopērkams 1,2 kg iepakojumā (tātad – iekļaujas lēti sūtāmajā paciņā) un pietiks vismaz 80 lielām mazgāšanas reizēm (jālieto maz, mērkarote ir bundžā, nevajag pārdozēt). Man patīk arī ražotāju nostāja: pulveris ir bez pievienotām aromātvielām un viņi raksta – ja Tev vajag smaržu, ej uz pļavu un pasmaržo. Bet veļai papildu ķīmiju nevajag. Protams,  sastāvs ir labs un videi draudzīgs.

GrabGreen-3-in-1-Laundry-Detergent-60-Loads-Lavender-899696002524Tiem, kuri negrib “bārstīties”, patiks jau spilventiņos dozēts veļas pulveris. Zīmols Grab Green piedāvā dažāda lieluma iepakojumus ar vai bez aromātiem – ir no kā izvēlēties. Ieskats šīs firmas piedāvājumā – caur saiti.

Traipu tīrīšana. Manā ģimenē vismaz 90% gadījumu veļa ir vienkārši “apmuļļāta”, bet ne īpaši sasmērēta, tālab mazgāšanai parasti pietiek tikai ar pulveri. Taču tajās reizēs, kad nepieciešams kaut kas stiprāks, man ir pārbaudīti palīgi.

ecover-stain-remover-550x600Ja tās ir kreklu apkaklītes, aproces vai kāds konkrēts traips, labs ir Ecover “zīmulītis”, jo to var “iesmērēt” tieši vajadzīgajā vietā. Bet vispār Ecover piedāvā plašu dabai draudzīgu tīrīšanas līdzekļu klāstu – varat ieskatīties.

Reizēm ērtāk ir uzsmidzināt, tad lietoju vēl vienu līdzekli no jau minētās Charlies Soap ģimenītes, kas pieejams pudelē ar smidzinātāju (bildīte un papildu info pieejama caur Charlies Soap saiti).

biokleen

Balto veļu un dvieļus mazgājot es pievienoju BioKleen balinātāju. Viens šāds “podiņš” (900 g) kalpo vairāk kā gadu, jo
arī tā nevajag daudz. Bet ir vērts ieskatīties visā šīs firmas piedāvājuma spektrā.

Trauku mazgāšanai lietoju dažādus iHerb pieejamos koncentrētos trauku mazgāšanas līdzekļus (to vajag ļoti maz un 1 litra pudeles man pietiek apmēram 1 gadam). Kuru tieši? Varat parakāties Dishwashing sadaļā vai izvēlēties kādu no jau iepriekš minētajās BioKleen vai Ecover ģimenītēs atrodamajiem.

air therapyGaisa atsvaidzinātājs ir lieta, bez kuras ģimenes mājā vai dzīvoklī iztikt ir grūti. Liela daļa no pie mums pieejamajiem ir ne vien ļoti ķīmiski/neveselīgi. Gadās arī, ka tie smaku nenovāc, bet “smird abi kopā un sanāk piekakātas pļavas aromāts” – tā reiz trāpīgi teica Ufo.

Mana izvēle iHerb ir Air Scense un Air Therapy produkti, kuri sastāv TIKAI no 100% dabiskām ēteriskajām eļļām – nekādas ķīmiskas smaržvielas nav pievienotas. Mani favorīti ir apelsīnu vai laima aromāti. Ir pieejama gan aerosola, gan cietā versija.

Seventh-Generation-Disinfecting-WipesĻoti labus produktus piedāvā firma Seventh Generation. Patlaban manā topā ir mitrās salvetes, kas der visu virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai, pie tam – nav kaitīgas veselībai un pēc apstrādes ar tām virsmas nav jānoskalo ar ūdeni. Ir ērti, ja tās ir allaž pie rokas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *